درباره آشاپک

پارچه های استفاده شده در این مجموعه منحصرا” ساخت شرکت بافتینه می باشد. این پارچه از دسته منسوجات بدون بافت ( Non Woven ) است.
مواد اولیه این نوع پارچه ها از پلی پروپیلن ( PP ) گرید اسپان باند بوده که به همین دلیل ساک های تبلیغاتی تولیدی با این نوع پارچه از استحکام بالا و همچنین خاصیت آب گریزی برخوردار است.

این دستگاه طاقه پارچه برش خورده را طی فرآیندی تمام اتوماتیک به ساک دستی تبلیغاتی تبدیل می کند. عملیات دوخت ( Welding ) در این فرآیند با استفاده از تکنولوژی اولتراسونیک صورت می گیرد. دستگاه های اولتراسونیک با تولید امواج مافوق صوت و استفاده از گرما عملیات دوخت با سرعتی بالاتر از دوخت های سنتی و بدون استفاده از وسایل جانبی انجام می دهد.این دستگاه قادر به تولید ۳۰۰۰۰ عدد ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی در روز می باشد.

این دستگاه نیز با استفاده از تکنولوژی اولتراسونیک قابلیت اضافه نمودن دسته لوپ ( زنبیلی ) را از جنس خود ساک های پارچه ای را در اندازه و قطرهای مختلف را دارد.

از آنجا که عملیات چاپ سنتی وابسته به نیروی انسانی می باشد، فرآیندی زمان بر است لذا این مجموعه با استفاده از دستگاه چاپ فلکسو چهار رنگ با قابلیت چاپ بر روی ۱۰۰۰۰ ساک تبلیغاتی پارچه ای در روز، با نیروی انسانی و زمانی به مراتب کمتر از چاپ سنتی را دارد.

error: Content is protected !!